Sorry, że nie pisałam, ale miałam natłok nauki, wróciłam do Polski i nie miałam czasu na pisanie. Ale teraz nadchodzą wakacje, lecę do Hiszpanii i postaram się pisać częściej. Aaa i nie pisałam też, bo mam również inne blogi, które już powoli kończę, więc mogę spokojnie publikować także na tym.
Ja wiem, że ten blog już dawno poszedł w zapomnienie z powodu mojej nieobecności i za to Was bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i będziecie czytać dalszą część mojego bloga. Jednak jeśli nie zauważę, że ktoś na niego wchodzi - usunę go lub po prostu zawieszę na jeszcze dłuższy czas.
Natalia ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz